Ako začať v RED RAM CrossFit?

REGISTRÁCIA

Ak sa chceš stať členom Red Ram CrossFit, vyplň nasledujúci formulár a my ťa budeme spätne kontaktovať.

Kontaktný formulár

CrossFit – začiatočníci

Prihlás sa do nášho začiatočníckeho programu CrossFit-Z, ktorý je špeciálne venovaný ľuďom, ktorí u nás začínajú, kde ťa krok za krokom naučíme základy a správnu techniku všetkých cvikov.

Iné skupinové tréningy

Okrem CrossFit-Z sa môžeš prihlásiť aj na iné skupinové tréningy z našej ponuky. Stačí si len vybrať to pravé pre teba a môžeš makať s nami.

Čo môžeš tréningom s nami získať ?

jumprope

Všestrannú kondíciu

Pravidelný tréning je základ progresu. Počas workoutov cvičíš vo vysokej intenzite, rozvíjaš silu, rýchlosť, vytrvalosť, zlepšuješ koordináciu a flexibilitu. Cvičenia, ktoré sa ti na začiatku zdajú ťažké, zvládneš po pár tréningoch oveľa jednoduchšie.

chest

Svalovú hmotu a stratu prebytočného tuku

Tréningy zostavujeme tak, aby si optimálne zapájal všetky svalové skupiny. Postupne prekročíš vlastné hranice, zvládneš urobiť viacej opakovaní, vzoprieš ťažšiu váhu, čo ti pomôže vybudovať väčšiu svalovú hmotu. Vďaka pravidelnému tréningu dosiahneš výsledky, o ktorých si nemal ani predstavu.

plan

Pestrý tréningový program

Neexistujú dva rovnaké tréningy. Každý deň ti ponúkame iný workout a tréning opakujeme jedine vtedy, keď chceme vidieť tvoje zlepšenie.

heart

Motiváciu a podporu skupiny

Skupinový tréning ťa posunie vpred, núti ťa makať aj keď už ideš z posledných síl. Na tréningoch sa vzájomne podporujeme, motivujeme a povzbudíme ťa keď máš zlý deň.